News

News on Press

Contact Us

Those who have a career goal to make a nose surgery

Op.Dr. Ümit Hardal , the Ear, Nose and Throat Specialist, the career goal of people who have more nose surgery, he said. Op.Dr.Ümit Hardal explained that 50 percent of the work life and the social interpersonal communication are shaped by physical appearance and body language. Nowadays, especially in the business world, the competition is intense ..

Social environment pushes for the nose aesthetic

Ear, nose or nose shape, size or appearance of the slightest problem can change the entire shape of the face , said Op.Dr. Umit Hardal. Specialist in Otolaryngology Umit Hardal said that each person has anatomically different characteristic details. Particularly, the face area allows us to have a little idea about the person in front of us.

Fast Information

You can send photos to learn the exact price. Our team will return to you within 24 hours.

Contact Us

How will it appear?

Share your photo. We’ll show you how your new look might be via Whatsapp.

Contact Us

Before & After Photos

Contact us for more than 10 years before and after photos of our patients.

Contact Us

Erkekler burun estetiğinde daha titiz

Günümüzde burun ameliyatının diğer estetik operasyonlara göre talebinin fazla olduğunu belirten Op.Dr. Ümit Hardal, özellikle erkeklerin burun ameliyatı konusunda daha titiz olduğunu söyledi. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr. Ümit Hardal, “Kadın-erkek her birey, aynaya baktığında daha güzel, alımlı ve çekici bir yüz görmek ister. Eğer burun yapılarıyla ilgili problemleri varsa da simetrik ve yüze uyum sağlayan bir burnun hayali kurarlar..

En zoru karar vermek

Ümit Hardal: Asistanlığımdan beri burun estetiği hep ilgimi çekmiş olup o dönemde bu konu ile ilgili kongre, seminerlere katılarak başladım. Eğitim hayatımda mesai dışı zamanlarımda bu konu ile ilgilenen uzmanların cerrahilerini izleyerek devam ettim. 2008’de uzmanlığımı aldıktan sonra bu işi yapmaya başladım ve ozamandan beri aktif olarak bu işe mesai harcamaktayım..

Burun Estetiği Yaptırmak İçin Neden Çok

Dr. Ümit Hardal, burun estetiği yaptırmak için bir çok neden olduğunu belirtti. İnsan yaradılışı gereği kendini devamlı yenileme ve güzelleştirme eğiliminde olduğunu söyleyen Dr.Ümit Hardal, “Bu tarz beklentiler de kişileri farklı yöntemler arayışına sürükleyebilir. Eski çağlardan günümüze kadar olan süreç dikkate alındığında, tıpta ve kozmetik alanında yapılan değişim ve gelişimlerin bu doğrultuda olduğu da açıkça görülebilir” dedi..

Kadınlar Burun Estetiğinde Daha Hassas

Kadınların burun estetiği konusunda daha hassas olduklarını belirten Op.Dr. Ümit Hardal, uyarılarda bulundu. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr. Ümit Hardal, “Estetik ve güzel bir görünüme sahip olma isteği, eski çağlardan beri devam eden ve önemini hiç yitirmeyen bir konudur. Bilindiği gibi insanlar arası ilişkilerde de ilk olarak fiziki görüntü dikkate alınır. Eğer kişinin vücudunda memnun olmadığı bir bölge var ise, bu durum hem sosyal hayatı..