Burun Estetiği

Burun Estetiği ile İlgili Bilmek İstediğiniz Herşey

Bize Ulaşın

Fonksiyonel Ve Estetik Burun Cerrahisi

İnsan vücudunda ilk dikkat çeken ve önem verilen bölge yüzdür. Özellikle düzgün bir burun yapısına sahip olmak yüzün estetik anlamda tamamlayıcısıdır. Bu nedenle burun yapısal ve işlevsel olarak ne kadar sağlıklı olursa yüz şekli de bir o kadar güzel görünür. Tabi burnun yüze kattığı ifade dışında kaliteli bir nefes alımı yapması, solunan havayı sterilize etmesi ve nemlendirmesi de diğer önemli kriterlerdendir. Eğer burunda şekil bozukluğu var ise kişi nefes sıkıntısı çekebilir. Bu durum da uyku bozukluklarından psikolojik sorunlara kadar birçok probleme sebep olabilir..

DEVAMI >>

Piezo Burun Estetiği

Burun estetik cerrahisinde burun kemerinin alınmasında ve burun kemiğinin şekillendirilmesinde keskiler ve törpüler kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji tıppın her alanında olduğu gibi estetik burun cerrahisindede devreye girmiştir. Teknolojinin burun estetiğinde devreye soktuğu en son yeniliklerden biride piezo cerrahisidir..

DEVAMI >>

Hızlı Fiyat

Wave

Kesin fiyat için fotoğraf gönderebilirsiniz. Ekibimiz, size 24 saat içerisinde dönüş yapacaktır.

Bize Ulaşın

Nasıl Görünecek?

Wave

Fotoğrafınızı paylaşın. Yeni görünüşünüzün nasıl olabileceğini size Whatsapp üzerinden gönderelim.

Bize Ulaşın

Öncesi & Sonrası

Wave

Diğer hastalarımızın öncesi ve sonrası fotoğraflarını görmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

En Çok Tercih Edilen Estetik Neden Burun Estetiği?

Güzellik, çekicilik ve estetik kavramları uzun yıllardan beri en çok önem verilen konuların başında geliyor. İnsan; gelişim gösterdiği çağlar boyunca dış görünümünde sürekli bir değişime ve yeniliğe yönelmiştir. Özellikle yüz güzelliği diğer uzuvlardan daha ayrı tutulmuştur. Güzel gözler, iri dudaklar ve estetik bir burundan oluşan bir yüze sahip olmak sosyal hayattaki statüyü de belirlemiştir. Bu konuda burnun üstlendiği sorumluluk oldukça fazladır. Çünkü burun, yüzün tüm şeklini ve simetrisini belirleyen tek organdır..

DEVAMI >>

Kemerli Burun Estetiği Nedir?

Burun şeklimiz yüzümüzün simetrisini ve karakteristik özelliklerini temsil eder. Öyle ki bakışlar, gülüş, jest ve mimikler tamamıyla burun yapısıyla birlikte oluşur. Burna şeklini veren burun sırtındaki kemik eğer fazla kemerli ya da eğri ise hem estetik hem de fonksiyonel bazı sorunlar yaşanabilir. Kemerli burun şekli doğuştan olabileceği gibi sonradan oluşan bir travma (kaza, darbe vb.) sonrası da gelişebilir..

DEVAMI >>

Estetik Burun Ameliyatı Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

Cerrahi operasyonların tümü şüphesiz oldukça özen ve titizlilik gerektirir. Özellikte estetik ameliyatlarda bu durum daha farklı bir önem kazanır. Operasyonu yapacak hekimin ustalığı haricinde ameliyatı olacak hastanın da konu hakkında bilgi sahibi ve hazırlıklı olması şarttır. Estetik burun ameliyatı da dikkat edilmesi ve öncesinde kurallara uyulması gereken cerrahi bir yöntem olduğundan, ameliyatı yaptırmaya karan veren her hastanın bilmesi gereken bazı durumlar vardır..

DEVAMI >>
Icon

Çalışılan Hastaneler

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Burun estetiği, her bir kişiye özel tasarlanması gereken bir operasyondur. Aklınıza takılabilecek tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi güvende hissetmeniz herşeyden önemlidir. Rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.